Při zajišťování dostupnosti a bezpečnosti IT infrastruktury našich zákazníků spoléháme na vybrané produkty předních dodavatelů software a hardware.


Astaro

S více než 60000 instalacemi na celém světě ochraňují produkty Astaro firmy, školy a úřady před širokou škálou hrozeb. Astaro Security Gateway je komplexním a univerzálním řešením pro firemní centrály, pobočky i datacentra.


ESET

Firma ESET je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení ne světě.


VMware

VMware je globálním lídrem v oblasti virtualizace. Poskytuje ověřená řešení, která snižují komplexitu IT a umožňují agilnější a flexibilnější dodávku služeb. VMware vSphere se opakovaně umísťuje v žebříčcích jeko nejlepší virtualizační produkt.


Dell

Již více než 26 let poskytuje společnost Dell státům, komunitám, zákazníkům a uživatelům kdekoli na světě možnost využívat technologii ke splnění snů. Zákazníci důvěřují, že jim zajistí technologická řešení, s jejichž pomocí toho více udělají i dosáhnou.Všechny použité obchodní značky a loga jsou vlastnictvím příslušných subjektů.